Deprecated: wp_make_content_images_responsive ilevi, 5.5.0 sürümünden bu yana kullanımdan kaldırılmıştır. Bunun yerine wp_filter_content_tags() kullanın. in /home/u8516176/public_html/wp-includes/functions.php on line 5383
Access_Bars_seans_bilinçaltı

Otomatik Pilotta Yaşıyoruz

Hiçbirimiz %100 kendimiz değiliz… Hiç olmadık… Her birimizin yaşamı, geçmiş yüzlerce yaşamın, zihnin, bilinçaltının ve milyonlarca deneyimin, inancın, yargı ve yorumun farklı bir tezahürü. Kuşaklar içinde şekillenen, rahme düştüğümüz andan itibaren üstüne eklenen ve hayatımız boyunca kayıt alan bilinçaltı kasetimizin bugünkü algı ve tepkilerimizin kaynağı olduğunu biliyor muydunuz?

Access Consciousness

Bilinçaltından hayatımızı yöneten kayıtları ortadan kaldıran Access Bars, Gary M. Douglas’ın 1995 yılında ortaya koyduğu ve 2000 yılında Dr. Dain Heer’ın kendisini intihar noktasından döndürdüğünü görerek gelişimi ve yayılmasına destek verdiği bir uygulama. Zaman içerisinde keşfedilen araçlar, uygulamalar ve öğreti ile genişleyerek bugün Access Consciousness‘ı var eden de o.

Access Consciousness ise, hayatlarımızı yeniden, daha kolay ve keyifli bir şekilde yaratmanın seçimlerimize bağlı olduğunu, seçimlerimizin de bilinçaltımız tarafından belirlendiğini ve oradaki kayıtları değiştirdiğimizde dönüşümün mümkün olduğunu savunan bir bakış açısı. Bugün bilimsel araştırmalarında kabul ettiği bilinçaltı etkisini ortadan kaldırmak ve bizi gerçek ben’imize ulaştırmak için tasarlanmış yaklaşımları ve uygulamaları ile Access Consciousness bugün 173 ülkede sertifikalı binlerce kolaylaştırıcı tarafından sunulmakta.

Temelinde zihnin ortaya koyduğu kısıtlı cevapların ötesine, yargısız, keyifli ve kolay bir alana geçerek kendimizi sonsuz olasılıklara açmak yatan bu yaklaşım, Access Bars dışında dönüştürücü pek çok farklı uygulamayı, sunduğu hayata bakış açısı ile de desteklemekte.

Access Consciousness hakkında daha fazla bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.